Kariyer Danışmanları

Kapadokya Üniversitesi Kariyer Yönetimi ve Mezun İlişkileri Ofisimiz, kariyer planlarını oluştururken meslekleri daha yakından tanımak isteyen, detaylı bilgi talep eden ve sorularına cevap arayan öğrencilerimizi, her biri kendi alanında mesleki bilgi, tecrübe ve uzmanlığa sahip kariyer danışmanları ile birebir görüştürme imkânı sunmaktadır.

Yapılacak görüşmeler en fazla bir saat sürmekte olup, görüşme sayısı ihtiyaca göre belirlenir.

Öğrencilerimizin kariyer danışmanları ile birebir görüşme taleplerini kariyer@kapadokya.edu. tr adresine bildirmeleri yeterlidir.

Görüşmeler 2021 – 2022 Akademik Döneminde pandemi koşulları nedeni ile çevrimiçi olarak, Microsoft Teams programı ile yapılacaktır.

Ofisimiz görüşme taleplerini organize ederek size en kısa sürede bilgi verecektir.

                                                         

                                                              KARİYER DANIŞMANLARIMIZ

Lisans Programları

Rıfat Yıldız

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Hasan Ali Karasar

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Aslıhan Ünal

Yönetim Bilişim Sistemleri

Sinan Akıllı

İngiliz Dili ve Edebiyatı

Zekeriya Temircan

Psikoloji

Haldun Vural

İngilizce Mütercim ve Tercümanlık

Halil İbrahim Ünser

Türk Dili ve Edebiyatı

Murat Doğan

Dil ve Konuşma Terapisi

Vesile Şenol

Beslenme ve Diyetetik

Kadirhan Doğan

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Münire Aydilek Çiftçi

Çocuk Gelişimi

Nurcan Göğebakan

Odyoloji

Ezgi Demir Özer

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

Eyüp Atioğlu

Havacılık Yönetimi

Rıfat Benveniste

Havacılık Elektrik ve Elektroniği

Rıfat Benveniste

Uçak Gövde ve Motor Bakımı

Serdar Sütçü

Diş Hekimliği

Hikmet Kuran

Şehir ve Bölge Planlama

Ön Lisans Sağlık Programları

Ayfer Coşkun

Tüm Sağlık Programları

Gözde Gökçen Demir

Ağız ve Diş Sağlığı

Hatice Uçak

Ameliyathane Hizmetleri

Semra Sarıay

Anestezi

Mehmet Soylu

Çevre Sağlığı

Saadet İrem Turgut

Çocuk Gelişimi

Özge Aydın

Diş Protez Teknolojisi

Gülşah Bektaş

Diyaliz

Fatmagül Delimustafaoğlu

Eczane Hizmetleri

Duygu Şahin

Elektronörofizyoloji

Dilek Hande Esen

Fizyoterapi

Semra Sarıay

İlk ve Acil Yardım

Ahmet Turan Tanbek

Odyometri

Betül Demirezen

Optisyenlik

Nazife Akman

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

Hümeyra Gür

Radyoterapi

Gözde Sunman

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

Gürdoğan Aydın

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Zeynep Akidağı

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

Ön Lisans Sosyal Hizmetler ve Hukuk Programları

Mehmet Serkan Demirci

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

Ön Lisans Havacılık Programları

Serap Çilingir

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

Ayşe Timur

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

Mustafa Samet Gençağ

Uçak Teknolojisi

Oğuzhan Toprak

İst-Uçak Teknolojisi

Tezhan Tezcan

İst-Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

Semih Güray

İst-Uçak Harekat Yöneticiliği

Ön Lisans Kapadokya Programları

Melih İçigen

Aşçılık

Burak Buldu

Bilgisayar Programcılığı

Aytülü Dırık

Mimari Restorasyon

Sevim Karabıyık Toper

Turist Rehberliği