Kariyer Danışmanları

Kapadokya Üniversitesi Kariyer Yönetimi ve Mezun İlişkileri Ofisimiz, kariyer planlarını oluştururken meslekleri daha yakından tanımak isteyen, detaylı bilgi talep eden ve sorularına cevap arayan öğrencilerimizi, her biri kendi alanında mesleki bilgi, tecrübe ve uzmanlığa sahip kariyer danışmanları ile birebir görüştürme imkânı sunmaktadır.

Yapılacak görüşmeler en fazla bir saat sürmekte olup, görüşme sayısı ihtiyaca göre belirlenir.

Öğrencilerimizin kariyer danışmanları ile birebir görüşme taleplerini kariyer@kapadokya.edu. tr adresine bildirmeleri yeterlidir.

Görüşmeler 2020 – 2021 Akademik Döneminde pandemi koşulları nedeni ile çevrimiçi olarak, Microsoft Teams programı ile yapılacaktır.

Ofisimiz görüşme taleplerini organize ederek size en kısa sürede bilgi verecektir.

                                                         

                                                              KARİYER DANIŞMANLARIMIZ

 

Lisans Programları

 

Rıfat Yıldız

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Hasan Ali Karasar

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Sinan Akıllı

İngiliz Dili ve Edebiyatı

Ferihan Tanrıkut

Psikoloji

Emrah Atasoy

Mütercim Tercümanlık

Halil İbrahim Ünser

Türk Dili ve Edebiyatı

Ahmet İhsan Tatarağası

Dil ve Konuşma Terapisi

Vesile Şenol

Beslenme ve Diyetetik

Kadirhan Doğan

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Münire Aydilek Çiftçi

Çocuk Gelişimi

Ezgi Demir Özer

Gastronomi ve Mutfak Sanatları

Eyup Atioğlu

Havacılık Yönetimi

Rıfat Benveniste

Uçak Elektrik-Elektronik

Rıfat Benveniste

Uçak Gövde-Motor Bakım

Serdar Sütçü

Diş Hekimliği Fakültesi

 

Ön Lisans Sağlık Programları

 

Ayfer Coşkun

Tüm Sağlık Programları

Pembe Nazem

Ağız ve Diş Sağlığı

Hatice Uçak

Ameliyathane Hizmetleri

Semra Sarıay

Anestezi

Pelin Özmen

Diş Protez Teknolojisi

Gülşah Bektaş

Diyaliz

Duygu Şahin

Elektronörofizyoloji

Deniz Tuğyan Ayhan

Fizyoterapi

Semra Sarıay

İlk ve Acil Yardım

Özgenur Özkaya

Odyometri

Raşit Akar

Optisyenlik

Nazife Akman

Patoloji Laboratuvar Teknikleri

Hümeyra Gür

Radyoterapi

Selma Doğanalp

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

Gürdoğan Aydın

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Zeynep Akidağı

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

 

Ön Lisans Sosyal Hizmetler ve Hukuk Programları

 

Gamze Turgaylı Zengin

Adalet

Uğur Hassamancıoğlu

Çocuk Gelişimi

Gamze Turgaylı Zengin

Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri

Mehmet Yaşar Sönmez

Sosyal Hizmetler

 

Ön Lisans Havacılık Programları

 

Alper Toman

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

Ayşe Timur

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

Ramazan Temel

Uçak Teknolojisi

Berkuk Sandıkçı

İst-Uçak Teknolojisi

Tezhan Tezcan

İst-Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

Semih Güray

İst-Uçuş Harekat Yöneticiliği

 

Ön Lisans Kapadokya Programları

 

Cem Aydoğdu

Aşçılık

Sinan Özbek

Atçılık ve Antrenörlüğü

Ceren Aktaş

Mimari Restorasyon

Seden Edgü

Turist Rehberliği